Bizi Takip Edin

Microsoft Yazılım Bilişim Hizmetleri

biz kimizUzun yıllardır bilişim  sektöründe olan Microsoft Yazılım Bilişim Hizmetleri firmamız profesyonel olarak 2010 yılından bu yana E-ticaret sistemi ve kurumsal web siteleri SEO hizmeti yaparak müşterilerinin tüm istek ve taleplerine cevap vermeye özen gösteren bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız bilişim sektöründe aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm web sitesi yazılımı ile daima kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Microsoft Yazılım Bilişim Hizmetleri  Çalışmış olduğumuz anlaşmalı şirket ortaklarımızın şubeleri Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunmaktadır. Böylelikle tüm müşterilerimize en kısa süre içerisinde web sitelerini ve seo hizmetlerini teslim edebilme özelliğine sahibiz. Vizyonumuz, Türkiye’deki bütün müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak ihtiyaç duydukları hizmetlerin teslimini gerçekleştirmektir.

Microsoft Yazılım Bilişim Hizmetleri, misyon olarak kendi yazılımını gerçekleştirdiği web sitelerini sadece Türkiye sınırları içinde kalmaması ve yurtdışında da tercih edilen bir firma yolunda ilerlemeyi hedef edinmiştir. Microsoft Yazılım Bilişim Hizmetleri, artık dünya pazarına açılarak sektörde büyük ve güvenilir olduğunu sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya ispatlamayı hedefi haline getirmiştir.

Çalışan uzman ve teknik kadro yapısı ile daima kendini yenileyen bir şirket olma yolunda ilerleyen firmamız güler yüzlü hizmeti siz değerli müşterilerimize sunma yolunda ilerlemeyi hedef edinmiştir.